Firemní video - proč si nechat natočit promo video?

15.10.2017

Firemní video, někdy také nazývané promo video je v dnešní době nepostradatelnou věcí k propagaci každé firmy. Lidé totiž čím dál méně přestávají číst dlouhé texty. 

Proč si nechat natočit firemní video? Význam videomarketingu je v současnosti klíčový pro řadu firem. Není tedy pochyb o tom, že i firemní promo video hraje významnou roli v marketingové strategii u většiny malých i velkých firem. 


Videoukázka - promo videa z naší produkce

Firemní video se většinou umisťuje na úvodní webovou stránku firmy. Díky tomu můžete velmi dobře zaujmout nově příchozí zákazníky.

Firemní video bývá různě dlouhé - nejlepší délka videa se pohybuje okolo 20 - 60 vteřin. Pokud je video delší, je menší pravděpodobnost, že se zákazník dodívá až do konce. Při filmování (natáčení) propagačního firemního videa se zaměřujeme na to, abychom přesně vystihli produkt či službu, kterou se vaše firma zabývá. 


Videoukázka - promo videa z naší produkce

Snažíme se vždy do promo videa vsadit myšlenku a emoce tak, abychom co oslovili co nejvíce vašich zákazníků a natočení firemního videa bylo co nejvíce účinné.


Máte dotazy, chcete na cenit vaši zakázku?

Pokud si vás cokoli zajímá, napište nám zprávu.