Firemní video

vybrané ukázky našich prací

Smalt Brno s.r.o | luxusní smaltové cedule

Promo video pro výrobce Smaltovaných cedulí symbolizují tradiční hodnoty. Moderní a inovativní evropský výrobce Vysoce kvalitních reklamních nosičů s jedinečným materiálovým charakterem a téměř neomezenou životností. 

Skytrip.cz | skvělý den a filmování v letadle

Pavel Vild je letec, který miluje svoji práci! Jsme moc rádi, že jsme ho mohli potkat. Je to úžasný člověk a velmi jsme si natáčení užili. Podívejte se na krásné záběry z okolí Karlštejna a Velké Ameriky.
Více o natáčení videa ZDE 

Bamboolik.cz | výrobce látkových plen 

Produktové video na míru pro Společnost Bamboolik s. r. o., která je český výrobce moderních plen, textilních potřeb pro děti a bambusového oblečení pro děti i dospělé. Jejich klíčovými slovy jsou zákazník, kvalita a odpovědnost. Více o natáčení videa ZDE 

LOGEX | solution center s.r.o. 

Filmování videa s propracovaným scénářem přímo na míru. Při filmování byl též natáčen časosběr ze střechy protější budovy. Video je zaměřeno na představení prostředí této firmy.

KasaFIK.cz | elektronické pokladní systémy

Dlouhodobá spolupráce a natáčení sérií videí pro firmu kasafik, která se zabývá elektronickými pokladnami. Ty jsou ideální pro obchody, restaurace, stánkový prodej i provozovatele služeb protože jsou malé a přenosné. 

Reklamní polepy aut | originální video na míru

Polepim.cz se zaměřuje na velmi kvalitní práci, kterou chtěl představit svým potencionálním zákazníkům neobvyklým způsobem! Podívejte se výsledek originálního pojetí videa. 
Hypoxický trénink | AZ fitness Brno

AZ FITNESS Brno jako jediní v ČR nově poskytují skutečný veřejně přístupný hypoxický trénink bez masky. Délka tréninku 30 minut. Skupina pouze 5 osob. Podívejte na promo video.

Hudy sport | den na brněnském výstavišti

Natáčeli jsme veletrhu v Brně, kde firma Hudy sport připravila pro návštěvníky bohatý program jako např. lanovku, lezeckou stěnu pro děti, lezení s cepíny, lezecké závody a další. Celý den byl parádní a těšíme se na další ročník! Další videa