Vybrané ukázky našich prací
naše videa včetně příběhů, jak vznikla


Pavel Vild je letec, který miluje svoji práci! Jsme moc rádi, že jsme ho mohli potkat. Je to úžasný člověk a velmi jsme si natáčení užili.  Podívejte se na krásné záběry z okolí Karlštejna a Velké Ameriky. Více o natáčení videa ZDE

Dlouhodobá spolupráce a natáčení sérií videí pro firmu kasafik, která se zabývá elektronickými pokladnami. Ty jsou ideální pro obchody, restaurace, stánkový prodej i provozovatele služeb protože jsou malé a přenosné. 
Více o natáčení videa ZDE 

Maturitní video třídy 4A ze školy @gpoa.cz ze Znojma. Ples byl fantastický, skvěle zorganizovaný. Celý večer jsme si moc užili a děkujeme vám za skvělou společnost. Video má na youtube přes 300 000 shlédnutí. Další maturitní videa ZDE

Hudy sport  | den na brněnském výstavišti

Natáčeli jsme veletrhu v Brně, kde firma Hudy sport připravila pro návštěvníky bohatý program jako např. lanovku, lezeckou stěnu pro děti, lezení s cepíny, lezecké závody a další. Celý den byl parádní a těšíme se na další ročník!

Produktové video na míru pro Společnost Bamboolik s. r. o., která je český výrobce moderních plen, textilních potřeb pro děti a bambusového oblečení pro děti i dospělé. Jejich klíčovými slovy jsou zákazník, kvalita a odpovědnost. Více o natáčení videa ZDE

Pixels of the Universe | vesmírný videoklip

Poprvé si odbyl premiéru v hudebním klubu a teď je konečně tady. Natáčení probíhalo na neobvyklém místě - uvnitř hráze dalešické přehrady. Podívejte se na výsledek natáčení.

Více o natáčení videa ZDE 

Reklamní polepy aut  originální video na míru

Polepim.cz se zaměřuje na velmi kvalitní práci, kterou chtěl představit svým potencionálním zákazníkům neobvyklým způsobem! Podívejte se výsledek originálního pojetí videa.


❄ Mráz léčí   regenerace těla při -120 stupních

-120 °C? Díky kryokomoře v Brně tento pocit můžete zažít. Působením extrémně nízkých teplot a následným zahřátím těla dochází k prokrvení těla. Podívejte se, jak to vypadá. 


Chytré střechy boj s dřevokazným hmyzem?

Filmování bylo v těchto podmínkách bylo docela složité, technika dostala hodně zabrat hlavně díky prachu. Musíme ale říci, že to byl opravdu zážitek filmovat v tomto prostředí a vidět chlapy pracovat s takovým nadšením do práce!

AZ Tower 111 m závod na nejvyšší budovu v ČR

Světový pohár, kde se vybíhají po schodech nejvyšší budovy v Evropě. Filmovali jsme jeden z těchto závodů na brněnském AZ Tower. Budova má celkem 34 poschodí a 111 m. Za kolik minut je možné vyběhnout nejvyšší budovu v ČR? 

Spolupracujeme - partnerské weby