Eliška & Tomáš

18. 8. 2018

Svatební video - Amfík Bukovina 18.8.2018

Nový den, nové ráno. Oslava lásky a života, vykročení na společnou cestu, slib věrnosti a lásky. Celé dopoledne bylo naplněno klidem a pohodou. Chystání novomanželů probíhalo v amfiteátru Bučina poblíž Uherského Hradiště. Ranní slunce a bezvětří slibovalo nádherný den

Na svatební obřad jsme se přesouvali do místního kostelíku. Tam proběhl velmi vznešený a posvátný svatební obřad, který byl požehnaný místním farářem. Slzy dojetí dlouho nečekali a všichni přátelé přáli novomanželům, ať jejich láska dlouho vydrží. Ještě společná fotografie před kostelem a vypuštění dvou Holubic. Poté jsme se mohli zase přesunout do krásného areálu, kde už na všechny čekala krásná slavnostní hostina. Svědci novomanželů přednesli krásnou a dojemnou řeč. 

Hostina byla připravená na úžasném místě. Velká a klimatizovaná hala, ve které bylo velmi příjemně, i když venku panovaly tropické teploty. Místo bylo krásně vyzdobené v barvách Fialovo-bílé. Vše bylo doprovázeno motivy motýlků, které byly skoro všude. Odpoledne strávila nevěsta s ženichem společným focením a filmováním svatebního videa. 

Počkali jsme na odpolední čas, díky kterému vznikly krásné fotky a záběry při zapadajícím slunci. Po návratu jsme zažili nádherný novomanželský tanec, který byl velmi emotivní a krásně připravený. 

Myslím si, že oko nezůstalo suché. Večer patřil večerním hrám a skvělému DJ, který hrál velmi kvalitní hudbu a staral se o celý večerní program.

Společně s ním se o zabavení hostů starala živá kapela. Byl to dokonalý večer, který byl plný zábavy, radosti a tance. Svatba byla tak skvělá, že se nám nechtělo jet pryč domů.

Děkujeme novomanželům Elišce a Tomášovi, že si vybrali na filmování svatebního videa právě nás. Jsme rádi, že se jim všechny videa a celá naše spolupráce velmi líbila. Přejeme jim nádherný společný život.


Fotograf: Lukáš Velecký          |            DJ:  Jaromír Humplík         |        Místo: Amfík Bukovina

   www.fotovelecky.cz                         www.dj-nasvatby.cz                     www.amfikbukovina.cz

Fotogalerie

Photo: Lukáš Velecký

Další svatební příběhy