Lenka & Sergiu

20. 10. 2018

Svatební video - zámek Židlochovice

Bylo krásné podzimní slunné ráno a já se vydal na cestu do Židlochovic. Po příjezdu do rodinného domečku mě překvapila příjemná energie celé rodiny, s kterou mi bylo velmi krásně.

Klasické přípravy probíhaly sice v dynamickém, ale zároveň v klidném duchu. Nejvíce jsem se těšil na svatební koňské spřežení, které zanedlouho stálo před domem a čekalo se jen, až nevěsta vyjde ven.

Všichni přítomní svatební hosté již čekali venku na ulici a těšili se až uvidí nevěstu. Měla nádherné šaty, které jí velmi slušely. Kočár se vydal na cestu do židlochovického zámku. Před kočárem jela svatební kolona aut, která celou cestou troubila o sto šest. Lidé z ulic se otáčeli a mávali nevěstě, která jela v krásně nazdobeném kočáru.

Celý svatební obřad v židlochovickém zámku byl velmi krásný. Oddávající měl velmi krásnou a inspirující řeč. Svatba v zámecké kapli měla nádhernou atmosféru a svatba byla velmi kouzelná. Po gratulaci novomanželům jsme se vydali do zámecké zahrady na společné focení. Využil jsem situace a svezl se společně na kočáru. Nebylo moc místa a proto jsem stál pouze na jednom stupínku. Bylo to velmi dobrodružné, protože jsem v jedné ruce držel kameru a druhou se držel, abych nevypadl. Stálo to za to, protože z této jízdy vznikly krásné záběry.

Poté jsme se přesunuli do hezké restaurace, kde už na nás čekala svatební hostina. Po dobrém obědě jsme se vydali na svatební focení a filmování videa k nedalekému rybníku. Vyšlo nádherné podzimní počasí a tak mohly vzniknout nádherné romantické záběry při nízkém zapadajícím slunci.

Novomanžele focení a natáčení videa velmi bavilo a tak jsme společně s fotografkou vytvářeli různé kreace. Díky tomu vznikly nádherné originální fotky i záběry do videa. Tohle natáčení jsem si velmi užil, protože byla radost vidět ty dva, jak se mají rádi a jak vznikají nádherné romantické záběry.  

Po návratu zpět se všichni hosté velmi bavili a tak přišli na řadu i svatební hry a další doprovodný program

Ke konci večera byl nachystaný prskavkový průvod, který dovedl novomanžele ven z restaurace. Tam na ně čekalo překvapení v podobě krásného ohňostroje. Dlouho jsem na svatbě neviděl tak hezký a dlouhý ohňostroj. Dá se říci, že to byla perfektní tečka za perfektním dnem.


Děkuji vám za krásně strávený den, za nádherné chvíle a také za to že jste si mě vybrali jako svatebního kameramana. Velmi mě potěšila vaše reakce, když jsem vám poslal výsledné svatební video. Moc vám děkuji a přeji vám krásný společný život.


Místo: státní zámek Židlochovice   |   www.zidlochovice.cz

Další svatební příběhy