Pavlína & Jan

8. 9. 2018

Svatební video - bazilika Nanebevzetí Panny Marie Brno

Tato svatba byla velmi originální jak svatební kolonou, tak i svatebním obřadem. Pavlína a Jan si své ano řekli před bohem v bazilice Nanebevzetí Panny Marie na Mendlově náměstí v Brně 

   Ranní chystání probíhalo odděleně. Nejdříve jsme se dostavili na chystání nevěsty Pavlíny a poté jsme přijeli za Janem. Ten neměl pro svoji budoucí nevěstu velké překvapení. Domluvil velmi originální svatební kolonu v podobě dvou záchranářských vozidel a jednoho velkého hasičského vozidla.

Když jsi jel Pavlínu vyzvednout, bylo to za hlasitého zvuku sirén. Nevěsta se svými nejbližšími nastoupila do jednoho ze záchranářských vozidel a společně s ostatními hosty se vydali do baziliky na svatební obřad. Tuto Svatbu jsme natáčeli ve dvou kameramanech. Díky tomu jsme mohli natočit svatební kolonu z kufru našeho vozidla. Vznikly z toho parádní svatební záběry

Blikající a houkající zásahová vozidla se blížili do středu města a všichni kolemjdoucí nevěřili svým očím. Záchranářská vozidla byla svatebně vyzdobena. Po příjezdu do baziliky na nás již čekala varhanní hudba doprovázená sborem. Tato hudba doprovázela celý svatební obřad, který trval neuvěřitelných 90 minut.

Po obřade a gratulaci se novomanželé vydali ven z baziliky. Jelikož je Pavel profesionální hasič, jeho kolegové si pro něj a jeho nevěstu nachystali úkol. Společně s Pavlínou museli proudem vody z ruční pumpy po shazovat připravené plechovky. Na svatební hostinu jsme se přesunuli do restaurace nedaleko Lužánek. Proběhlo klasické rozbití talíře, přípitky i proslovy svědků.

Na společné focení a filmování svatebního videa jsme se přesunuli do nedalekého parku Lužánky. Vyšlo krásné slunečné počasí, a tak vznikly hezké záběry a fotky, na které budou moci novomanželé dlouho vzpomínat. Do parku nás přímo zavezla záchranná vozidla a tak mohli vzniknout další originální záběry.

Díky originalitě celé svatby jsem si natáčení s kolegou velmi užil a dostal se na místa, kam se moc lidí nedostane. Zažili jsme mnoho dobrodružství při natáčení a také krásné chvíle v přítomnosti Pavlíny a Jana. Děkujeme, že jsme mohli být součástí vaší svatby a přejeme vám nádherný společný život plný radosti a štěstí.


Místo: Bazilika Nanebevzetí Panny Marie   |   www.opatbrno.cz

Další svatební příběhy